Okénko - Právo v kapse - Tři otázky nikoliv pro Popelku

9. 09 2021

www.inadhled.cz  Úchylná doba přináší mnoho přemýšlení a otázek. K většině chybí odpovědi. Respektive nechybí. Nikdo na ně neodpovídá, protože jsou nehodící se. Pojďme si jich pár základních položit a odpovědět na ně. Jen pár.

Jak dlouho bude pokračovat hra na covid?

 Nekonečná ,,prevence" proti dosud neizolovaném viru má trvat tak dlouho, dokud se neopodaří do lidí dostat možné maximum produktů pracujících na mRNA principu.

  Kolik dávek bude dost?

  Je pravděpodobné, že jejich počet může být neomezeným, případně se o ukončení pseudovakcinace začne hovořit ve chvíli, kdy bude jednoznačně prokázán negativní dopad na lidské zdraví, jehož důsledkem dojde k vysoké mortalitě očkovaných. Případně mohou dojít peníze určené na nákup vakcín a lidé si je budou muset platit sami, nicméně už nebudou mít z čeho.

  Bude někdo potrestán za zneužití moci a spuštění vakcinace?

  O tomto lze pochybovat, neboť každý očkovaný před podstoupením vpichu podepisuje informovaný souhlas, čímž se výrobci i stát chrání před možnými právními dopady na jednotlivce , firmy i politiky. Po právní stránce je tedy pravděpodobně možné doufat v potrestání politiků pouze tehdy, pokud by doslova nařídili povinné očkování. To zatím nikde neexistuje, protože i tam, kde musíte být očkovaní, například ve francouzském zdravotnictví či sportu, máte možnost ukončit svou činnost a přestat tu stávající vykonávat. Až ve chvíli totální povinnosti nebude možné ohánět se informovaným souhlasem a později dojde na soudní procesy. To politici i Pharma vědí, proto plošná a totální povinnost neexistuje. A ani nebude, pouze dojde k naprosté diskriminaci nás neochotných podřídit se diktatuře. A jsme to právě my, kdo bude spíše moct za toto konání začít podávat žaloby.

  Těch dotazů a otázek je samozřejmě mnohem více, protože genocida měnící současnou společnost je nepřehlédnutelná a už dávno nejde o zdraví lidí v ní žijící.. Není připuštěna diskuse, informovaný souhlas je neskutečný podvod na lidi a hyenismus vrstvy toužící po moci je natolik strašidelný, že je s podivem neochota začít přemýšlet i tehdy, když se jedná o děti či matky ve stádiu těhotenství. Kam až to může dojít, je vidět na Austrálii, Kanadě, Izraeli, nakonec iv Brazílii (vstup policistů ahygieniků na hřiště při mezinárodním kvalifikačním zápasu).

  Komedie se dostala z lehce úsměvné hysterie do fáze plné trapnosti, ubohosti a bohužel i násilí. Hon na neočkované u protinožců, gumový projektil v krku slovenského demonstranta, domovní prohlídky u odmítačů vakcín v Itálii, agresivní policisté ve Francii či mrtvý odpůrce očkování z jiné akce v Německu. A to jsme na začátku. Protože to je teprva start toho, co s námi chtějí dělat v dalších blízkých rocích. Vítejte v budoucnosti postrádající logiku a přetavující svobodu do povinné dobrovolnosti.

Jindřich Kulhavý

 

 

 
.

Speciály

Tipy