Praha tento víkend závidí Brnu

1. 08 2019 |

www.inadhled.cz    V tomto víkendu se stane Česká republika centrem dvou skupin lidí. Od pátku do neděle se v Brně uskuteční další podnik MotoGP, který přivede do naší země elitní závodnická motocyklová esa a zároveň desetitisíce jejich fanoušků. Bylo by zajímavé pohledět do tváře těch, kteří se budou probíjet od západu k východu po evropsky proslulé dé jedničce. Stovky děr a jízda ne nepodobná překonávání pražců mezi kolejemi budou pro mnohé motorkáře skutečným zážitkem, pro některé i konečnou. Kdo po této trase jezdí častěji, zná minimálně 3 až 4 místa, kde si lze ustlat, nevyhnete li se jim. Ostatně i kola a podvozky moderních aut na této dálnici pláčou a v některých případech je pro ně poslední cestou. Poblíž 100.kilometru směrem z Prahy na Brno je na vjezdu na malý most nerovnost, která umí ohnout disk, vytvořit bouli a vyrazit volant z ruky, navíc není vidět. V opačném směru jen o pár kilometrů dále, to když minete pumpu s McDonaldem, je jáma a za ní schod, na kterém si myslíte, že přední náprava zemřela. To vše čeká na nic netušící majitele motocyklů těšících se na nevšední zážitky z okruhu.

  Možná jde o poslední Velkou cenu MotoGP pořádanou u nás. Kolotoč peněz, záruk a grantů rozděluje společnost na příznivce a odpůrce akce. Brno zaplaví mnoho návštěvníků ochotných utrácet a navíc prestiž jinak nepříliš významné moravské metropole na pár dní stoupá na nejvyšší myslitelnou úroveň. Samotná investice do pořádání podniku je vysoká, nicméně návratná v podobě výdělků, odvedených daní a zájmu cizinců. Bohužel každý má o ziscích z akce své představy, na stát asi moc nezbyde, takže s podporou moc nespěchá. Někteří místní mají totiž představu, že je tento závod zabezpečí na celý rok, což se některým i podaří. Na druhou stranu, kdy jindy se o České republice pozitivně píše na celém světě? Nebo aspoň v té kulturně-sportovní vyspělé části? Takže by ve společném zájmu mělo být i další pokračování, jen to chce včas nastavit pravidla schůdná pro všechny. A opravit konečně dálnici.

  V Praze se budou dít jiné věci. Do hlavního města se sjede opět duhová společnost, která bude brzy ,,oslavovat´´ svou odlišnost. Jestliže se v Brně budou bavit skuteční chlapi a jistě sebou přivezou i krásné ženy a dívky, ulice Prahy obsadí prapodivní lidé, jejichž priority jsou momentálně pro většinu heterosexuálních lidí jaksi mimo chápání. Prague Pride přitáhne tedy do města na Vltavě různé existence potřebující se zviditelnit a protože LGBT komunita se bohužel rozrůstá a stává se důležitou součástí obchodních aktivit velkých firem, v jejichž vedení sedí řada homosexuálů, dá se očekávat nejet bohatá sponzorská účast, ale také v čele průvodu řada programově tolerantních celebrit z řad umělců a politiků. Zastánci klasické rodiny pravděpodobně opustí centrum města a další místa, kudy se průvod zástupců cca 60ti různých pohlaví bude pohybovat. Nechcete li vystavit své děti šoku z možné perverze na ulicích viditelné, vezměte je radši na závod motocyklů. Nemáte li potřebu vidět rozverné chlápky v tangách, po sobě lezoucí potetované krasavice či duhové oděvy poblázněných ideologů, pak si neplánujte výlet po pražských památkách. Dá se předpokládat, že Policie ČR bude dohlížet pouze na bezpečnost účastníků akce a nebude zasahovat při porušení výchovy mládeže, takže se dá očekávat, že mezi tragikomickými úbory části homosexuální menšiny v průvodu půjdou i děti. Nic s tím neuděláme, pouze můžeme politovat situaci, kterou je posun v mravní výchově těchto lidiček, což dále napomáhá k zvýšení počtu všelijak sexuálně orientovaných jedinců. Jejich výskyt ve městě, potřeba být vidět a slyšet jsou sice těžko pochopitelní, nicméně dostatečně podporovaná a medializovaná událost.

  Paradoxem zůstává, že finance tekoucí do MotoGP považují investoři za ztracené nebo hůře návratné, ale zainteresovanost na průvodu homosexuálů a jejich myšlenkově příbuzných je pro ně údajně přínosná. Úchylnost doby, v níž jsou bezpohlavní individua, lidé ignorující rodinu a přírodní zákony, pašeráci lidí a autistická klimatostudentka postaveni nad produktivní a pro lidskou populaci důležitý zbytek obyvatelstva, je zjevná. Tento víkend proběhnou dvě významné akce. Můžete si vybrat, chce li vidět v kůži oblečené drsné chlapy, nebo se radši zaměříte na kožené šňůrky zařízlé v pozadí stokilového homosexuála. Dá li se to tak vůbec říct, tentokráte mohou Pražáci Brňákům jen závidět.

J3.K

Diskuse

.