Proč trvá nouzový stav?

22. 11 2020

  www.inadhled.cz   Přestože i podle vysloveně z prstu vycucaných údajů klesá počet nakažených koronavirem, byl opět prodloužen nouzový stav. Je s podivem, že hlučná opozice nakonec vždy umožní vládě udělat to, co tato chce. K ANO se totiž pokaždé někdo přidá, což platí i tehdy, pokud se neshodují samotné koaliční strany. Když vypadnou socialisté, přikloní se na stranu předsedy vlády samotná ODS. Navíc sněmovna se schází vždy v takovém počtu a složení, že vládní návrhy prostě projdou. Ostatně různé koalice na úrovni krajů a měst ukazují, že spolu mohou existovat i ve sněmovně naprosto znepřátelené subjekty. Přiznejme si už konečně, že tady nejde o nic jiného než o to udržení se u koryta za každou cenu. Absolutní absence morálky je evidentní.

  Nouzový stav by měl být skutečně výjimečnou situací. Ta nevznikla, ale byla záměrně vytvořena. Covid-19 se stal nástrojem použitelným k prosazení mnoha změn. Neexistující pandemie vytvořená spoluprací mezi politiky a médii obkroužila téměř celou zeměkouli, někde se otočila i 2x. Vzhledem k tomu, že ve Spojených státech a v Evropě je z pohledu elit třeba udělat změn nejvíce a místní obyvatelstvo by je za normálních okolností mohlo odmítnout v klidu přijmout, udělala se z koronaviru krize. V první fázi se otestovalo, kam až lze zajít, ve druhé už se nekompromisně mění ústavy a do odpůrců se střílí gumovými projektily a používají se vodní děla. Jestliže na jaře působily úvahy o povinném očkování jako fake news, na podzim již vlády o vakcinaci hovoří jako o jisté a nezpochybnitelné perspektivě spojené s naprosto nevídaným omezováním svobody těch, kteří odmítnou nechat do sebe vpravit naprosto škodlivou vakcínu. Samozřejmě schválené budou ty, které si Deep State vybralo. Myslíte li si, že byste si zajeli do Ruska či zaletěli do Číny pro tu jejich, to abyste naplnili literu zákona, jste na omylu. Tu Vám do uvažovaného covidpasu nezapíšou. Není to ta správná.

  U vakcín, na jejichž tvorbě a výrobě se podílí Bill Gates a americký epidemiolog Fauci, už se ani neskrývá po jejich použití vliv na změnu Vaší DNA. Samotný Gates přiznává, že u poměrně vysokého procenta ,,očkovaných“ dojde k nevratným zdravotním problémům. Ve světě internetu a sociálních sítí však odpůrci vakcinace pátrali ještě dále a uveřejnili mnohem závažnější dopady očkování, než je ,,jen“ několikaprocentní jistota zdravotních následků. Složení nedostatečně otestovaných a o to prosazovanějších vakcín je natolik problematické, že rozumně uvažující lidé udělají vše pro svou ochranu a pro své děti též, a odmítnou vakcinaci. Takže je třeba změnit ústavy jednotlivých zemí tak, aby se tito odpůrci chovali protiprávně a byli postižitelní. Vakcíny jsou totiž nejen skutečně dobře fungující byznys, ale zároveň nástroj k změnám příštím. Úzký okruh nejmocnějších elit se shoduje na tom, že je třeba snížit počet obyvatel na celé planetě, změnit jeho složení a umožnit naprogramování zbytku. A stejní lidé stojí i za nastalou situací a prosazováním vakcinace. Ještě chcete preparát od Billa Gatese?

  Nouzový stav má tedy minimálně dva důvody. Ani jeden není spojený s ochranou zdraví obyvatelstva. První je umožnit změny zákonů tak, aby si toho nikdo moc nevšimnul, takže se vytváří hysterie kolem covidu pomocí počtů nakažených a mrtvých. Mluví se o zavřených školách, zákazu vycházení, přeplněných poloprázdných nemocnicích, média to jedou dokola už třičtvrtě roku. Mezitím se však mění zákony a připravuje represe na odpůrce. O tom se hovoří minimálně. Byl vypuštěn Kraken v podobě všeobecného strachu. Druhým je poté naděje, kterou má znamenat vakcinace. Ta má zajistit uvolnění sevření, ovšem jen pro ty, kteří se podřídí. Veřejně už se neskrývá zákaz cestování pro neposlušné, povinnost nosit nadále roušky, přijdou další možnosti. Třeba u dětí povinnost nechat je očkovat, aby mohly navštěvovat školy, u dospělých se bez potvrzení nemusíte dostat do obchodů, k nájemnímu bydlení či mít možnost získat zaměstnání. Ostatně na Slovensku už tento pilotní projekt běží. Naopak Dánové se vzepřeli na začátku a podařilo se jim zajistit zrušení zákona o povinném očkování. Všichni samozřejmě víme, že Evropská unie bude chtít postupovat současně ve všech členských státech stejně. Takže se tlak bude stupňovat a slovenský model prosazovat i do dalších států.

  Průvodním jevem nouzového stavu je likvidace střední třídy. Právě ta by mohla být nejvíce problematická ve chvíli, kdy by lidé vyšli do ulic. Nouzový stav ji ve velké míře poškodil natolik, že je na několik let dopředu paralyzována. Dorazit ji bude snadné, k tomu už stačí pouhá Finanční správa. Kdo se tedy udržel nad hladinou, bude smeten posledním nejjednodušším nástrojem. Prvním krokem bylo u nás tiché navýšení minimální mzdy, což znamená vyšší odvody za zaměstnance do státní pokladny. Navíc vláda si připravila prostor pro nabírání nových státních zaměstnanců, přibude dalších 30 000 lidí, kteří nebudou nic produkovat, ale budou placeni státem. Státní zaměstnanec je mnohem ovladatelnější a povolnější než kdokoliv ve ,,zpupné“ střední podnikatelské sféře. S korporacemi se stát vždy nějak dohodne. A nakonec v EU prosazovaný další posun odchodu do důchodu a máme tu velmi nepěknou perspektivu. Nouzový stav tak splňuje všechny představy a touhy, které do něj jeho tvůrci vložili. A tím se i vysvětluje, proč je snaha udržet ho co nejdéle.

Jindřich Kulhavý

 

 

 

 
.