Tři roky za hořící fangli

17. 05 2020

www.inadhled.cz   Ztráta smyslu elit pro realitu má další stupeň. Němečtí zákonodárci de facto uznali symboly Evropské unie za národní, přestože EU žádný národ nezastupuje. Samozřejmou reakcí, kterou uslyšíme, je označení Evropanů za evropský národ. Jde tak tedy o další krok k postupné likvidaci národních států. Je to pouhá symbolika, ovšem s naprosto katastrofálním dopadem. Možná se zdá, že jsme svědky nepodstatné změny v německém zákonodárství, ale buďme si jisti, že budou následovat další státy, až se to stanem povinným článkem ústav jednotlivých členských zemí. Salámová metoda v přímém přenosu.

  Není to totiž tak dávno, v podstatě to je nyní, co jsou zakazovány německé vlajky nošené na současné demonstrace spojené s odporem části odvážných Němců vůči opatřením vlády v souvislosti s koronavirem, a též poukazující na nespokojenost s migrací. Policisté podřízení vládě Angely Merkelové tak brání svobodnému projevu a vlastenectví. Vlajka Evropské unie však není státním symbolem a dosud byla možnost ji považovat pouze za jistý doplněk obchodně politické značky EU. Nyní byla tedy povýšena minimálně na úroveň státních vlajek a za její pálení či jiné poškození, odstranění a pohanění mohou následovat až 3 roky trávené v káznici.

  V souvislosti s tím si vzpomeňme na divadelní představení brněnské divadelní scény, kdy si českou vlajku vytahovala jakási pseudoherečka z vagíny. Kritika byla smáznuta, nikdo s výjimkou skutečně slušných lidí se nad tím nepozastavil. Kdyby se to stalo v Německu a šlo o vlajku EU, šlo by teď o trestný čin. Ono by o něj mělo v dané situaci jít i u nás, ale jsme přeci tak tolerantní. Tedy jak k čemu. Němci by byli podstatně méně. V průběhu koronakrize se v Itálii odstraňovaly vlajky EU podstatně častěji než kdykoliv jindy. Šlo o projev zklamání z reakcí Evropské komise a neochoty pomoct Itálii v období, které bylo prezentováno jako velmi těžké. Přestože už si většina z nás uvědomuje uměle vytvářenou hysterii, kterou byly vylhané statistiky o úmrtích na koronavir, na kterých ostatně WHO a ministerstva zdravotnictví společně s médii dosud lpí, v dané situaci Italové skutečně pociťovali strach a nečinnost Leyenové a spol, která byla alarmující. Italům konečně došlo, že jim EU v ničem nepomáhá a přesvědčili se o tom ještě více po skončení krize. Budou tedy ale i tam muset vrátit vlajky na svá místa?

  Německý zákon může být nebezpečný i pro nás. Řada našich řidičů již přelepila symbol EU na espézetkách svých vozidel. Někdo tam má křížek, jiný českého lva. Naši policisté jsou k tomuto úkonu většinou tolerantní, pouze pár jich reaguje podrážděně. Jak to ale pojmou ti němečtí, to je otázka. Přesto asi jen málokdo podlehne obavám a hvězdičky v modrém poli vrátí zpět na své místo. Národní hrdost je oprávněnou reakcí na zvěrstvo páchané Evropskou unií v čele s německou vládou dláždící Evropanům cestu do pekel. Kdyby se nyní vyhlásilo celoevropské referendum o existenci stávající podoby EU, výsledek by byl nejistý. K tomu však nedojde. Elity si uvědomují křehkost hliněných nohou podpírajících mocenskou strukturu EU. Jdou opačnou cestou, tedy budou si snažit udržet své výhody pomocí represe, výběru daní a nepřiměřených trestů za jakékoliv pokusy znevážení vlastních úřadů. Pálením vlajky EU či jejím odstraněním totiž dává každý, kdo se tohoto činu zúčastní, jasně najevo nesouhlas se vším tím, co je s EU spojené. A to přeci není možné. Tedy z pohledu eurohujerů.

Jindřich Kulhavý

 

 

.