V covidovém manuálu je lockdown, čísla rostou

17. 12 2020

www.inadhled.cz  Dobrovolné plošné testování, kterého se zcela nepochopitelně účastní i plno naprosto zdravých lidí, protože je to přeci zadarmo, má za úkol zvednout náležitě některá sledovaná čísla, zlikvidovat část zbytečně pořízených testů, tím umožnit nákup dalších, koruny se musí točit, a také zjistit, kolik že ovcí to české stádo čítá. Takže je prý všude předobjednáno mnoho zájemců a rozhodně se na každého nedostane.

  Tvrdé lockdowny má nyní přes vánoční svátky Německo, Itálie, Holandsko, Slovensko, připravuje ho Dánsko, hovoří se o něm v Rakousku a částečný je ve Francii. Spojené jsou se zavřenými hotely, restauracemi různými zákazy vycházení a dalšími restriktivními opatřeními. Manuál dodaný Billem Gatesem nenosícím nikdy nikde žádnou roušku je jasný. Lidi separovat, držet pod zámkem a ve strachu. Vánoce jsou křesťanské svátky spojené s návštěvami kostelů, příbuzných a spojováním rodin, takže lze ideálně vyzkoušet, jak lze Evropany ovládat i v tomto směru. Ruce si mne i Soros, jehož obrovský vliv na vedení EU je nesporný. Křesťané zůstanou doma, předejde se násilným činům muslimů každoročně v tuto dobu se početně výrazně zvyšujícím. Covid je prostě pro elity nástroj darovaný z nebes. No…z nebes ne, přišel z laboratoří, tedy pokud tu s námi už dávno nebyl.

  O víkendu začnou každovánoční přesuny lidí. Ti pracující v zahraničí by se rádi vrátili ke svým rodinám domů. Každý pečlivě sleduje situaci. Dostat se přes některé státy je tak trochu loterie a vrátit se za 14 dní zpět bude také náročné. Máte li před sebou 1400 km dlouhou cestu autem, určitě budete některé státy přejíždět i v hodinách, kdy bude zákaz pohybu venku. Jak na to kdo bude reagovat? Je to vůbec možné? Co kontroly na hranicích při pouhém tranzitu přes Německo, Itálii či jiné země? O tom Vám o víkendu přineseme zprávy přímo z terénu. Jisté je, že nás elity ovlivněné Gatesem nutí přemýšlet více než o dárcích o tom, co vlastně máme povoleno a co nikoliv. Kdyby nám něco podobného říkal někdo před rokem, asi bychom nevěřícně kroutili hlavou. A zároveň jen málokdo tušil, jací grázlové nám budou za rok vládnout.

  V Německu tvrdý lockdown prosadila stále více se Deep State podřizující Merkelová. Německo příští rok bude hospodařit s obřím schodkem rozpočtu je už jasné, že dosud jedna z nejzdravějších ekonomik světa hodně onemocní. Ty dosud méně prosperující státy padnou do dluhových pastí a středně úspěšné výrazně zchudnou, což se týká i nás. Vše je přípravou a tzv. Velký restart, po kterém už nic nebude jako dříve. Dnešní šedesátníci mohou být šťastní, že prožili zajímavý život, kdy prošli jak rudou diktaturou, která se nakonec ukázala snesitelnější než liberální přístup k světu, zažili návrat svobody, který zastavilo 11.září 2001. Od té doby se to vše tak nějak bortí a letošní rok je unikátní ukázkou návratu neomarxistického období v zelenočerném hávu.

  Covid, manipulace s volbami v USA, systematická likvidace velké části podnikatelů, sportů, ožebračení střední třídy a naprosto nedemokratický způsob vládnutí napříč vyspělým světem se staly normou roku 2020. Pokud někdo má tu drzost kritizovat Rusko, Bělorusko, Čínu, aniž by jmenoval Turecko, americké Demokraty či diktárory v sukních Merkelovou a Leyenovou, pak se jedná o naprostou ztrátu objektivity. Jestliže Trump držel prapor naděje, poslední dny nám berou i to poslední, co mohlo připomínat světlo na konci tunelu. Rusko umožnilo vydávat občanství těm, kteří již vnímají, kam se Evropa a Spojené státy řítí. Bude zajímavé sledovat, začne li migrace ze Západu na Východ. Určité předpoklady tu k tomu jsou. Samozřejmě nemá cenu si Rusko idealizovat, nicméně je tu plno náznaků, že návrat k určitým tradičním hodnotám bude více možný tam než v zeleně se tvářící Evropě, ke které se přidají USA pod vládou Kemal Harrisové. Ta totiž prvoplánovaně brzy nahradí stárnoucího Bidena, pokud se skutečně stane prezidentem..

  Letošní Vánoce budou úplně jiné než kterékoliv jiné před covidem a naznačí, jak budou vypadat ty po něm. Nečekejme, že se něco vrátí do starých kolejí, které jsme považovali za normální. Pokud se tomu nepostavíme, můžeme si za to sami.

Jindřich Kulhavý

 

 

 
.